uk
ru

Статья

Про компанію

Компанія «ПрофіПартс Україна» була створена у 2009 році та спеціалізується на постачанні запасних частин до вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів та автобусів європейського виробництва.

В даний час компанія має в своєму складі професійних менеджерів з продажу та торгових представників, багато з яких працюють в цій галузі більш десяти років. Ми можемо запропонувати широкий асортимент запчастин на вантажні автомобілі: Renault (Рено), МАN (МАН), DAF (ДАФ), Mercedes-Benz (Мерседес-Бенц), Volvo (Вольво), Scania (Сканія), Iveco (Івеко). Також наша компанія має в своєму асортименті запчастини на напівпричепи та причепи наступних виробників: Schmitz, Krone, Wielton, Kögel, Kassbohrer, Bodex, Fruehauf, Mega, Schwartzmiller, Trailor, Fliegl на осях BPW (БПВ), SAF (САФ), SCHMITZ ( Шмітц), ROR (РОР), GIGANT (Гігант). У продуктовій лінійці представлені запчастини на автобуси: Neoplan, Mercedes-Benz, VanHool, MAN, Setra. Всього в портфелі нашої компанії представлено понад 60 брендів відомих європейських виробників. Ми по праву вважається провідною компанією в Україні продажу запчастин.

«ПрофіПартс Україна» має розвинену філіальну мережу, філії знаходяться в містах Київ, Харків, Полтава, Черкаси, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів. На кожній філії є автомобілі, за допомогою яких протягом короткого часу здійснюється доставка запчастин покупцям. Центральний офіс та центральний склад компанії знаходяться в Києві. Ми постійно працюємо над оновленням асортименту та покращуємо стандарти обслуговування своїх клієнтів. З кожним витком свого розвитку стаємо ближче до свого клієнта в будь-якій точці країни.

Мета компанії – максимально задовольнити потреби ринку автомобільних запчастин якісним товаром використовуючи для цього високі стандарти обслуговування клієнтів.

Завдяки відповідальному підходу до роботи і довгострокового співробітництва з ключовими клієнтами, компанія є надійним партнером.

Постійно вдосконалюючи в систему обслуговування передовими технологіями, ми допомагаємо нашим партнерам швидко і точно замовити вибраний товар. А завдяки гнучкій системі логістики доставляємо його в максимально короткі терміни.

Наша команда складається з технічних фахівців. Ми в будь-який момент готові допомогти в складному питанні і задовольнити клієнта широким асортиментом запчастин, як оригінальних виробників, так і аналогів.

Вверх