Про компанію

Компанія «Профіпартс Україна» була створена у 2009 році та спеціалізується на постачанні запасних частин до вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів та автобусів європейського виробництва.

Ми запропонуємо широкий асортимент запчастин на вантажні автомобілі: Renault (Рено), MAN (МАН), DAF (ДАФ), Mercedes-Benz (Мерседес-Бенц), Volvo (Вольво), Scania (Сканія), Iveco (Івеко). Також наша компанія має у своєму асортименті запчастини на напівпричепи та причепи наступних виробників: Schmitz, Krone, Wielton, Kögel, Kassbohrer, Bodex, Fruehauf, Mega, Schwarzmüller, Trailor, Fliegl на осях BPW (БПВ), SAF (САФ), SCHMITZ (Шмітц), ROR (РОР), GIGANT (Гігант). У продуктовій лінійці представлені запчастини на автобуси: Neoplan, Mercedes-Benz, VanHool, MAN, Setra. Усього в портфелі нашої компанії представлено понад 60 брендів відомих європейських виробників. Завдяки чому ми вважаємося провідною компанією з продажу запчастин.

Зараз компанія має у своєму складі професійних фахівців. Багато з яких працюють у цій галузі більше ніж десять років.
«Профіпартс Україна» має розвинену філіальну мережу, філії розташовані в містах Київ, Харків, Полтава, Черкаси, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів. На кожній філії є автомобілі, за допомогою яких упродовж короткого часу здійснюється доставка запчастин покупцям. Центральний офіс та центральний склад компанії розташовані у Києві. Ми постійно працюємо над оновленням асортименту та покращуємо стандарти обслуговування своїх клієнтів. З кожним витком свого розвитку стаємо ближче до свого клієнта в будь-якій точці країни.

Мета компанії — максимально задовольнити потреби ринку автомобільних запчастин якісним товаром. Ми використовуємо для цього високі стандарти обслуговування клієнтів.

Завдяки відповідальному підходу до роботи й довгострокового співробітництва з ключовими клієнтами, компанія є надійним партнером.
Постійно вдосконалюючи систему обслуговування передовими технологіями, допомагаємо нашим партнерам швидко й точно замовити обраний товар. А завдяки гнучкій системі логістики доставляємо його в максимально короткі терміни.
Наша команда складається з технічних фахівців. Ми в будь-який момент готові допомогти в складному питанні й задовольнити клієнта широким асортиментом запчастин, як оригінальних виробників, так і аналогів.

Вверх