uk
ru

Статья

Про компанію

Компанія «ПРОФІПАРТС Україна» створена у 2009 році та спеціалізується на постачанні запасних частин до вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів та автобусів європейського виробництва. Зараз компанія має у своєму складі професійних менеджерів з продажу і торгових представників, багато з яких працюють в даній галузі понад десять років. Ми можемо запропонувати широкий асортимент запчастин на вантажні автомобілі: Renault (Рено), MAN (МАН), DAF (ДАФ), Mercedes-Benz (Мерседес-Бенц), Volvo (Вольво), Scania (Сканія), Iveco (Івеко). Також наша компанія має у своєму асортименті запчастини на напівпричепи та причепи наступних виробників: Schmitz, Krone, Wielton, Kögel, Kassbohrer, Bodex, Fruehauf, Mega, Scharzmuller, Trailor, Fliegl на осях BPW (БПВ), SAF (САФ), SCHMITZ (Шмітц), ROR (РОР), GIGANT (Гігант). У продуктовій лінійці компанії представлені запчастини на автобуси: Neoplan, Mercedes-Benz, VanHool, MAN, Setra. Всього в портфелі нашої компанії представлено понад 60 брендів відомих європейських виробників, і наша компанія по праву вважається провідною компанією в Україні з продажу запчастин до вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів та автобусів.

Компанія має розвинену філіальну мережу, філії знаходяться в містах Київ, Харків, Полтава, Черкаси, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів. Кожен з підрозділів забезпечений автомобілями за допомогою яких протягом короткого часу здійснюється постачання запчастин покупцям. Центральний офіс і центральний склад компанії знаходяться в м. Києві. Ми постійно працюємо над оновленням асортименту і покращуємо стандарти обслуговування своїх клієнтів. З кожним витком свого розвитку ми стаємо ближче до клієнта в будь-якій точці країни.

Мета компанії — максимально задовольнити потреби ринку автомобільних запчастин якісним товаром використовуючи високі стандарти обслуговування клієнтів.

Завдяки відповідальному підходу до роботи та довгостроковому співробітництву з ключовими клієнтами, компанія стала надійним партнером.

Постійно вдосконалюючи в систему обслуговування передові технології, ми дозволяємо партнерам швидко і точно замовити вибраний товар, а завдяки гнучкій системі логістики доставляємо його в максимально короткі терміни.

Наша команда, що складається з технічних фахівців, в будь-який момент готова допомогти в складному питанні та задовольнити клієнта широким асортиментом запчастин як оригінальних виробників, так і аналогів які не поступаються за якістю

Вверх