WINKLER

Назва: WINKLER
Країна: Germany
На ринку: Більше 100 років
Ціновий сегмент: High Quality

Winkler — це 42 підприємства, майже 1700 співробітників та повний асортимент із 200000 деталей. Головний офіс знаходиться у Штутгарті, а філії Winkler є в Австрії, Швейцарії, Польщі, Чехії, Латвії та Словаччині, а також у Німеччині. Winkler один з провідних оптових продавців запчастин для комерційних автомобілів у Європі та власників комерційних автомобілів, автобусних компаній, сільськогосподарських підприємств, майстерень та міжнародних торгових партнерів. Однак Winkler діє не тільки від імені своїх клієнтів, але і є членом асоціацій Carat та підтримує кампанію GVA «Право на ремонт» – ініціативу щодо підтримки вільної торгівлі запчастинами для комерційних автомобілів.

Команди консультантів забезпечують індивідуальний та компетентний підхід та орієнтовані на цільову групу, вони є професіоналами у своїй галузі та перебувають у постійному діалозі з постачальниками, виробниками та клієнтами.

На трьох найбільших центральних складах запчастин у Європі логістична компанія Winkler Logistik зберігає понад 200 000 запчастин для вантажівок, причепів, напівпричепів, автобусів, транспортерів, вилкових навантажувачів та сільськогосподарської техніки. Завдяки високопродуктивній концепції складування та логістики необхідна запасна частина доставляється замовнику у найкоротший термін.

Технічний центр Winkler у Людвігсбурзі спеціалізується на ремонті вантажних автомобілів та є одним із небагатьох фахівців з ремонту мостів у Німеччині. Дочірній центр автонавантажувачів займається спеціальним ремонтом автонавантажувачів.

Придбати запчастини Winkler ви можете у нашому інтернет-магазині

Вверх