WINKLER

Назва: WINKLER
Країна: Germany
На ринку: Більше 100 років
Ціновий сегмент: High Quality

Winkler – це 42 підприємства, майже 1700 співробітників і повний асортимент з 200000 деталей. Головний офіс знаходиться в Штутгарті, а філії Winkler є в Австрії, Швейцарії, Польщі, Чехії, Латвії та Словаччини, а також в Німеччині. Winkler один з провідних оптових продавців запчастин для комерційних автомобілів, автобусних компаній, сільськогосподарських підприємств, майстерень і міжнародних торгових партнерів. Однак Winkler діє не тільки від імені своїх клієнтів, але і є членом асоціацій Carat і підтримує кампанію GVA «Право на ремонт» – ініціативу щодо підтримки вільної торгівлі запчастинами для комерційних автомобілів.
Команди консультантів забезпечують індивідуальний і компетентний підхід і орієнтовані на цільову групу, вони є професіоналами у своїй галузі і знаходяться в постійному діалозі з постачальниками, виробниками і клієнтами.
На трьох найбільших центральних складах запчастин в Європі логістична компанія Winkler Logistik зберігає більше 200 000 запчастин для вантажівок, причепів, напівпричепів, автобусів, транспортерів, навантажувачів і сільськогосподарської техніки. Завдяки високопродуктивної концепції складування і логістики необхідна запасна частина доставляється замовнику в найкоротші терміни.
Технічний центр Winkler в Людвігсбурзі спеціалізується на ремонті вантажних автомобілів і є одним з небагатьох фахівців з ремонту мостів у Німеччині. Дочірній центр автонавантажувачів займається спеціальним ремонтом автонавантажувачів.

Вверх