TEMPLIN AUTOMOTIVE

Назва: TEMPLIN AUTOMOTIVE
Країна: Germany
На ринку: Більше 70 років
Ціновий сегмент: High Quality

Бренд Templin – це один з видатних німецьких виробників товарів для таких марок вантажівок, спецтехніки і автобусів, як Bergische Achse, DAF, Fiat, Ford, Fruehauf, Gigant, Hendrickson, Hunton, Ikarus, Iveco, Kässbohrer, MAN, Mercedes, Neoplan, Renault Trucks (RVI), ROR, Sauer, Scania, Schmitz, Steyr, Trailor, Trilex, Volvo, VW-MAN, Warstein, Weweler York.
Історія цієї компанії бере свій початок в 1946 році в Коппенбрюгге, де в непримітній майстерні обслуговували і ремонтували сільськогосподарську техніку.
Сьогодні ж TEMPLIN поставляє товари свого виробництва більш ніж в 70 країнах світу і пропонує своїм клієнтам широкий вибір товарів, серед яких підвіски, електрообладнання та світлотехніка, деталі гальмівної системи, деталі рульового управління, запчастини кабіни, пневмосистеми, опори двигуна і КПП, зчеплення, деталі мостів і причепів, деталі двигуна та КПП, а також величезна кількість фільтрів і аксесуарів (тахометри, дзеркала заднього виду, заглушки). Крім виробництва основних товарів фірма займається виготовленням необхідних деталей за індивідуальними кресленнями.

Вверх