MOOG

Назва: MOOG
Країна: Germany
На ринку: Більше 100 років
Ціновий сегмент: High Quality

Історія компанії-виробника MOOG почалася в США в 1919 році. В Європі ця компанія з’явилася тільки через 80 років і завдяки розробкам і виробництву високонадійних продуктів завоювала широке визнання.
Сьогодні MOOG – перевірений бренд деталей системи рульового управління і підвіски, а також компанія всесвітньо відома своїми деталями ходової системи найвищої якості.
Мета компанії – створювати продукти з високими експлуатаційними характеристиками, які є кращими в галузі, що викликають захоплення клієнтів і заздрість конкурентів.
В продукції Moog представлені сайлентблоки, стійки стабілізаторів, важелі, кульові опори, а також маточини, кермові тяги, втулки, наконечники тяг і кріпильні елементи. Асортимент компанії конструюється, проводиться і випробовується відповідно до стандартів ISO і його досить, щоб покрити 95% автопарку європейських країн. Клієнти відзначають великий асортимент, виняткову довговічність і винятковий рівень доступності деталей, на який до того ж діє 1-річна гарантія. Також при покупці деталі MOOG все кріпильні елементи і приладдя ви знайдете в упаковці.

Вверх