INCAR

Назва: INCAR
Країна: Italy
На ринку: Більше 20 років
Ціновий сегмент: High Quality

У співпраці з іншими виробничими компаніями в 1993 році була створена компанія INCAR. Вкладаючи енергію і капітал, інвестуючи в машини, обладнання та кваліфікований персонал, компанія зуміла розширити асортимент продукції, що виробляється, поліпшити стандарти якості, розширити свою мережу збуту, тим самим задовольнивши численну клієнтуру.
Через 6 років організація переїхала в просторий офіс в Друенто (штат Техас) і незабаром значно розширила асортимент своєї продукції. Товари компанії призначені для післяпродажного обслуговування, тому вони не є оригінальними, але вони технологічно створені таким чином, щоб зробити їх повністю взаємозамінними.
У 2007 році компанія купує фірму FIVEBT, яка спеціалізується на гарячому штампуванні і механічній обробці колісних шпильок, що збільшує можливості виробництва деталей по конкретним запитам клієнтів.
Партнери та співробітники компанії мають багаторічний досвід роботи в секторі запчастин, як з технічної точки зору, так і з точки зору їх маркетингу. Їх метою є об’єднання діяльності з маркетингу та поширення виробництва продуктів в секторі запасних частин для промислових транспортних засобів.

Вверх