ArvinMeritor, Inc.

Назва: ArvinMeritor, Inc.
Країна: Troy, Michigan US
На ринку: Більше 100 років
Ціновий сегмент: OE Quality

Продукція Meritor випускається для поставок на конвеєр виробників вантажних автомобілів, автобусів і причіпної техніки, а також поставляється на ринок запчастин під брендами Meritor, ROR, Euclid, Trucktechnic. Продукція Meritor поставляється на конвеєри таких виробників, як: Mercedes, Iveco, Ford, General Motors, MAN, VW, Volvo, Mack, Renault та ін.
Вантажний підрозділ ArvinMeritor займається постачанням запчастин для вантажних автомобілів, причепів і автобусів, під торговою маркою «Meritor» які відповідають стандартам оригінальних запчастин або рівнозначним стандартам, розробленими самою компанією.
Arvin Meritor залишається єдиним постачальником, який виробляє повний асортимент комплектуючих, від окремої деталі, до готових виробів, таких як осі, дискові і барабанні гальмівні системи, підвіски.
Всі деталі, що поставляються під торговою маркою «Meritor», розроблені відповідно до стандартів ОЕМ виробників, враховують останні інженерні напрацювання і гарантують зручність технічного обслуговування і продуктивність. Meritor – це якісна торгова марка на ринку вантажного автотранспорту, яка пропонує запасні частини, якості яких ви можете довіряти.
Маючи в своєму розпорядженні головним офісом в Швейцарії і підрозділом в Великобританії, компанія побудувала ефективну дистриб’юторську мережу, для просування продукції на європейських і світових ринках.

Вверх